Yin-Yang Vnitřní

Recept na úlevu po těžkém jídle, pro ústní hygienu, ke kloktání a další najdete zde.


Velkou předností Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje je možnost jej užívat i vnitřně! Je vhodný k osvěžení dechu, k ústní hygieně, ke kloktání a k ulehčení po těžkém jídle.
Dvě rady před použitím:
  1. Při vnitřním užití stačí jedna, maximálně dvě kapky! Maximální denní doporučená dávka pro vnitřní užití je 15 kapek.
  2. Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej je čistý destilát bez alkoholu, proto jej mohou vnitřně užívat i řidiči.

Vlastnosti:
  • Antiseptický
  • Antibakteriální
  • Osvěžující
  • Aktivující
  • Uklidňuje a uvolňuje
  • Bez alkoholu, přídavných látek, chemie, chlorofylu, umělých vonných aromat, barviv, kafru a konzervačních látek


Při ústní hygieně
Kápněte jedinou kapku do sklenice s vodou. Pravidelně ráno a večer vyplachujte svá ústa. Okamžitě ucítíte příjemnou chuť máty a Váš dech vydrží dlouho svěží.

Ke kloktání
Opět stačí přidat jednu kapku do sklenice vody. Při bolestech v krku doporučujeme pravidelné kloktání třikrát denně po jídle.

YIN-YANG STAROJAPONSKÝ ROSTLINNÝ OLEJ se dostane i tam, kam se tak jednoduše nedostane zubní kartáček a úspěšně bojuje se zápachem z úst až hluboko v hrtanu. 
Jako účinné kloktadlo může napomoci při bolestech zubů a zánětu dásní.
K osvěžení dechu
Kápněte 1-2 kapky na kostkový cukr nebo do sklenice teplé či studené vody, čaje, džusu nebo do Vašeho oblíbeného nealkoholického nápoje a po doušcích si jej užívejte.
Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej dodá Vašemu dechu ihned čerstvost a při hlubokém nádechu příjemně osvěží Vaše dýchací cesty.
Nebo jednoduše použijte naši novinku - YIN-YANG STAROJAPONSKÝ ROSTLINNÝ OLEJ SPREJ.
Tak jej máte vždy po ruce na cestách, před důležitým jednáním, po jídle nebo kouření.


Po požití těžkých mastných pokrmů nebo přejedení
Opět Vám stačí užít jedinou kapku. Můžete ji kápnout na kostku cukru nebo do sklenice s vodou.  Vyzkoušejte Yin-Yang i při žaludečních, žlučníkových a střevních potížích, při kterých Vám může napomoci.
Doporučujeme!
Pokud můžete, míchejte Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej s nápoji, které obsahují co nejméně cukru. Nejlepší je obyčejná voda, ta neobsahuje žádný cukr a žádné umělé látky. Prospěje to nejen Vaší postavě, ale především zubům!

Pokud máte jakékoliv onemocnění trávicího traktu, konzultujte použití Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje s lékařem, zda a jak často jej můžete používat!

více informací


Upozornění: Tento produkt není léčivým přípravkem ani léčivem a nemá proto garantované účinky léčivého přípravku či léčiva. Při výše uvedených obtížích však může napomoci. Vyvarujte se kontaktu s očima! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody a v případě jakýchkoli potíží ihned navštivte lékaře.