KDE NÁS NAJDETE


Celý sortiment Best of Nature si můžete vyzkoušet a na vlastní kůži zažít v rámci našich expozic na níže uvedených místech.
Ochotně a rádi Vám představíme všechny produkty. Můžete si přivonět, natřít bolavou šíji, namožené svaly, ochutnat kapku Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje nebo se zeptat na to, co Vás zajímá.
Vaše dlouhodobá spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto si přejeme, aby měl každý možnost si naše produkty naživo vyzkoušet a dozvědět se o nich co nejvíce informací.


Z důvodu vládního nařízení jsou všechny veletrhy a promo akce do odvolání zrušeny. Věříme, že se situace brzy zlepší a budeme se moct potkat s vámi i osobně! V případě jakýchkoliv dotazů, jsme vám k dispozici na tel: +420725607503 nebo na e-mailové adrese info@ischweizer.com!
Děkujeme za pochopení.


Jelikož veletrhy jsou zatím v nedohlednu, připravili jsme pro vás cenově zvýhodněnou nabídku, kterou jsme doposud nabízeli pouze na veletrzích.

Ke každému 50ml balení Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje teď obdržíte 10ml Starojaponského rostlinného oleje ve spreji ZDARMA!

více informací