Yin-Yang Vnější

Zde najdete spoustu tipů a rad pro masáže, koupele, ošetření celulitidy a další....


Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej se nejčastěji používá k masážím nejrůznějších částí těla. Doporučují a používají jej jak profesionální odborníci (maséři, fyzioterapeuti, trenéři,...), tak i lidé, kteří potřebují úlevu hned a nemají čas nebo možnost navštívit odborníka.

Dvě rady před použitím:
1. Po použití si neprotírejte rukama oči! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody.
2. Není mastný, neobsahuje tuk, je to destilát, tudíž při masírování nezamastí Vaši pokožku, vlasy a ani oblečení! Krátce po vetření se zcela vstřebá do kůže.

Vlastnosti:
 • Antiseptický
 • Antibakteriální
 • Osvěžující
 • Aktivující
 • Uklidňuje a uvolňuje
 • Pozitivně působí při svědění
 • Podporuje ústup otoků
 • Příjemně chladí
 • Bez alkoholu, přídavných látek, chemie, chlorofylu, umělých vonných aromat, barviv, kafru a konzervačních látek


Při bolestech hlavy
Bolesti hlavy mají často své příčiny ve svalstvu v oblasti šíje nebo horní páteře, proto si kápněte 3 kapky do dlaní, pořádně je v nich rozetřete a poté si důkladně promasírujte šíji a krční páteř.
Při silnějších bolestech či migréně si jednou kapkou promasírujte oba spánky.
Po několika minutách ucítíte na místě, kde jste jej aplikovali příjemný chlad a svěžest. To znamená, že Yin-Yang začíná účinkovat.
Můžete opakovat i několikrát za den, záleží jak moc je svalstvo ztuhlé.Pro relaxační a uvolňující masáž

Smíchejte pár kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje s jakýmkoliv neparfemovaným masážním olejem či emulzí.
 
Lze kombinovat s dalším výrobkem z dílny Best of Nature: pro masáž smíchejte 10 - 20 kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje se 100ml YIN-YANG JIHOKALIFORNSKÉHO TEKUTÉHO ZLATA, což je čistý organický olej získaný ze semene Simmondsia Chinensis.

Pokud máte velmi ztuhlé svaly
Ihned po masáži přiložte na postižené místo teplý obklad. Ten uvolní svaly, je velmi příjemný, uklidňující a pomůže Starojaponskému rostlinnému oleji působit hlouběji a účinněji!
Jako obklad můžete použít látkovou plenu namočenou v teplé vodě nebo jakýkoliv hřejivý polštářek.
 
Lze kombinovat s dalším výrobkem z dílny Best of Nature: Pro zahřátí přiložte na bolavé místo YIN-YANG POLŠTÁŘEK TERAPIE, který je naplněn semínky řepky olejky z kontrolovaného ekologického zemědělství.Při bolestech chodidel
Rozetřete 2-3 kapky a pečlivě si promasírujte reflexní body.
Může se ulevit nejen nohám, ale i celému tělu!
Rozetřením 1-2 kapek na nárt a mezi prsty odstraníte nepříjemný zápach, osvěžíte nohy a omezíte jejich pocení.

Praktická rada! Pro déle trvající omezení zápachu a bakterií: kápněte několik kapek na ponožky a vnitřní stranu bot.
Uvolňující koupel nohou
Kápněte 3-4 kapky do misky s horkou vodou, smíchejte se solí nebo mlékem a vychutnávejte si účinnou koupel povzbuzující prokrvení chodidel. Ideální i při prochladnutí!


Koupel celého těla
Je příjemná při svalových křečích, unavených kloubech, posílí nervy a slouží i k osvěžení pleti.
Zvýší se pružnost kůže, uvolní se svalstvo a tělo se zregeneruje. Pro koupel celého těla použijte 3-6 kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje.
 
Jako přísada do koupele se Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej používá a může napomoci:
 
 • při nachlazení
 • pro uvolnění
 • při namožení svalů a kloubů
 • pro relaxaci
 • jako prevence proti celulitidě
Prevence proti celulitidě
5 kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje smíchejte s 10ml Yin-Yang Jihokalifornským tekutým zlatem. Abyste z této koupele měli co největší užitek, nechte ji na tělo působit co nejdéle. Proto je tedy vždy lepší, když ji provedete večer před spaním a natřete po ní celé tělo YIN-YANG JIHOKALIFORNSKÝM TEKUTÝM ZLATEM.
Doporučujeme!
Chcete-li problém s celulitidou řešit důsledněji, pak místo postižené celulitidou dvakrát denně ( nejlépe ráno a večer před spaním ) důkladně masírujte pomocí masážní rukavice, tak pokožku prokrvíte. Ihned po masáži si do dlaně nakapejte 20 kapek Yin-Yang Jihokalifornského tekutého zlata a 3 kapky Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje, promněte a pořádně vmasírujte tam, kde je celulitida ( toto množství stačí přibližně na jedno stehno ).
Obecně v boji proti celulitidě pomáhá:
 • pravidelná masáž
 • pravidelné ošetření
 • pravidelný pohyb
 • příjem 2-3 litrů vody denně
 • vyvážená denní stravaPro aromatickou a uvolňující koupel

Přidejte 5-6 kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje do trochy mléka nebo medu (slouží jako přirozený emulgátor) do vany s vodou o teplotě 36 – 38 °C. Požitek z teplé aromatické koupele může být uklidňující a zároveň osvěžující.
 
Praktická rada! 
Ženy mají citlivější pleť - poprvé použijte na celou koupel 3 kapky, podle potřeby přidávejte.

Můžete jej dále použít při...
Bodnutí nepříjemným hmyzem - ihned po bodnutí potřete místo vpichu dvěma kapkami. Pocit chladu, který Yin-Yang vyvolává, překryje nepříjemné svrbění či pálení.
 
Oparu - při prvních příznacích aplikujte na opar pravidelně 1 kapku jednou za hodinu.
 
Nepříjemnostech s lupy - přidejte 1-2 kapky do Vašeho oblíbeného šamponu a pak důkladně smyjte.


Při menstruačních bolestech
Jemně rozetřete 1-2 kapky na břicho a přiložte teplý obklad. Můžete opět použít látkovou plenu namočenou v teplé vodě nebo jakýkoliv hřejivý polštářek.

Lze použít produkt z dílny Best of Nature: nechte své bříško zahřát YIN-YANG POLŠTÁŘKEM TERAPIE, který je naplněn semínky řepky olejky z kontrolovaného ekologického zemědělství.


Upozornění: tento produkt není léčivým přípravkem ani léčivem a nemá proto garantované účinky léčivého přípravku či léčiva. Při výše uvedených obtížích však může napomoci. Vyvarujte se kontaktu s očima! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody a v případě jakýchkoli potíží ihned navštivte lékaře.