Yin-Yang Inhalace

Hned několik možností pro uvolnění dýchacích cest, použití v sauně, pro aromalampu a další najdete zde.Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej může podpůrně napomoci při:
rýmě, nachlazení, chřipce, zahlenění, zánětu hrtanu, kašli, bolestech v krku, kataru horních cest dýchacích a zánětu průdušek.

Vlastnosti:
  • Antibakteriální
  • Osvěžující
  • Aktivující
  • Uklidňuje a uvolňuje
  • Rozpouští hleny
  • Bez alkoholu, přídavných látek, chemie, chlorofylu, umělých vonných aromat, barviv, kafru a konzervačních látek


více informacíJste nachlazeni, máte ucpaný nos, rýmu a nemůžete dýchat?


Uvolnění dýchacích cest můžete dosáhnout hned několika cestami:

Kápněte si 3-4 kapky do svých dlaní, důkladně třete jednu o druhou, až se Vám dlaně zahřejí. Potom je obě přiložte k nosu a zhluboka se nadechněte a vydechněte. Opakujte 1-3 krát.
Přiveďte vodu do varu, kápněte do ní 2-3 kapky a vdechujte vycházející páru. 
Při použití inhalačního přístroje stačí pouze jedna kapka.

Přidejte pár kapek do šálku s horkou vodou a nechte uvolňovat vůni Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje.

Pro svěží vůni ve vytápěných místnostech nakapejte několik kapek na vlhký látkový kapesník a rozprostřete jej přes topné těleso. Místnost se krásně provoní a hned se Vám může lépe dýchat! 

Pokud jste na cestách, máte jednání, jste na nákupech, jednoduše nemáte možnost využít ani jedno z našich doporučení, a přesto chcete, aby se Vám lépe dýchalo, kápněte 2-3 kapky na obyčejný čistý kapesník a vůni Yin-Yang zhluboka vdechujte a vydechujte.Chcete si Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej vychutnat v drahocenných chvílích Vašeho odpočinku a relaxace?


Kápněte 2-3 kapky Yin-Yang do aromalampy nebo difuzéru, může tak příznivě působit na Vaše dýchací ústrojí a zároveň na Vaši duševní pohodu.
Použijte jej v sauně! Yin-Yang je koncentrátem vhodným do sauny. Na 1 litr vody připadá podle intenzity 5-6 kapek. Podle velikosti sauny nalijte 2-3 naběračky. Relativní vlhkost vzduchu by měla stoupnout o cca 10%.
Chvíli před spaním si kápněte pár kapek na polštář, může se Vám lépe dýchat i usínat.
Praktická rada! Místo na polštář kápněte několik kapek na látkovou plenu a tu nechte ležet na polštáři, kde spíte.
Lze použít další produkt z dílny Best of Nature: Pokud se Vám těžce dýchá nebo máte zánět průdušek, pak si potřete několika kapkami hrudník směrem ke krku a záda v místech hrudního koše směrem k šíji. Na hrudník pak přiložte nahřátý YIN-YANG POLŠTÁŘEK TERAPIE plněný semínky řepky olejky z kontrolovaného ekologického zemědělství.


Upozornění: Tento produkt není léčivým přípravkem ani léčivem a nemá proto garantované účinky léčivého přípravku či léčiva. Při výše uvedených obtížích však může napomoci. Vyvarujte se kontaktu s očima! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody a v případě jakýchkoli potíží ihned navštivte lékaře.