Počet položek:0

Hodnota:0.00 Kč


Jak nakupovat?

Svět Best Of Nature :: Yin-Yang Vnitřní

Recept pro zahřátí, ústní hygienu, ke kloktání a další najdete zde.
 

Velkou předností Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje je možnost jej užívat i vnitřně! Je vhodný k osvěžení dechu, k ústní hygieně, ke kloktání a k ulehčení po těžkém jídle.

Dvě rady před použitím:
1. Při vnitřním užití stačí jedna, maximálně dvě kapky! Maximální denní doporučená dávka pro vnitřní užití je 15 kapek

2. Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej je čistý destilát bez alkoholu, proto jej mohou vnitřně užívat i řidiči
 
 Vlastnosti:
 
  • Antiseptický
  • Antibakteriální
  • Osvěžující
  • Aktivující
  • Uklidňuje a uvolňuje
  • Bez alkoholu, přídavných látek, chemie, chlorofylu, umělých vonných aromat, barviv, kafru a konzervačních látek
 

K osvěžení dechu

kápněte 1-2 kapky na kostkový cukr nebo do sklenice teplé či studené vody, čaje, džusu nebo do Vašeho oblíbeného nealkoholického nápoje a po doušcích si jej užívejte.
Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej dodá Vašemu dechu ihned čerstvost a při hlubokém nádechu příjemně osvěží Vaše dýchací cesty.
Tak jej máte vždy po ruce na cestách, před důležitým jednáním, po jídle nebo kouření.   Osvěžte se a načerpejte energii

Banánovo - mátový koktejl
 
Příprava: cca 15 minut
Recept pro: 4 porce
 
    4 ks banánů
500 ml podmáslí
150 g hořké čokolády
125 ml  pomerančové šťávy
šťávu z poloviny citrónu
 2 balení vanilkového cukru
4 kapky Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje
 
 
Čokoládu roztopte ve vodní lázni. Banány a podmáslí rozmixujte, potom vmíchejte pomerančovou a citrónovou šťávu a nakonec ochuťte vanilkovým cukrem. Do roztopené čokolády kápněte Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej a pořádně promíchejte.
Banánový koktejl rozlejte do 4 skleniček a nalejte do něj roztopenou čokoládu s Yin-Yang Starojaponským rostlinným olejem.


 

Při ústní hygieně

Kápněte jedinou kapku do sklenice s vodou. Pravidelně ráno a večer vyplachujte svá ústa. Okamžitě ucítíte příjemnou chuť máty a Váš dech vydrží dlouho svěží.


Ke kloktání

Opět stačí přidat jednu kapku do sklenice vody. Při bolestech v krku doporučujeme pravidelné kloktání třikrát denně po jídle.
 
Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej se dostane i tam, kam se tak jednoduše nedostane zubní kartáček a úspěšně bojuje se zápachem z úst až hluboko v hrtanu. 
Jako účinné kloktadlo může napomoci při bolestech zubů a zánětu dásní.
 

Po požití těžkých mastných pokrmů nebo přejedení

Opět Vám stačí užít jedinou kapku. Můžete ji kápnout na kostku cukru nebo do sklenice s vodou.  Vyzkoušejte Yin-Yang i při žaludečních, žlučníkových a střevních potížích, při kterých Vám může napomoci.

Doporučujeme! Pokud můžete, míchejte Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej s nápoji, které obsahují co nejméně cukru. Nejlepší je obyčejná voda, ta neobsahuje žádný cukr a žádné umělé látky. Prospěje to nejen Vaší postavě, ale především zubům!Pokud máte jakékoliv onemocnění trávicího traktu, konzultujte použití Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje s lékařem, zda a jak často jej můžete používat!
 

Upozornění: tento produkt není léčivým přípravkem ani léčivem a nemá proto garantované účinky léčivého přípravku či léčiva. Při výše uvedených obtížích však může napomoci.
Vyvarujte se kontaktu s očima! V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody a v případě jakýchkoli potíží ihned navštivte lékaře.
 

Zaregistrujte se a získejte novou 48 stránkovou knížku plnou zajímavých tipů, rad a nápadů ZDARMA!

REGISTRACE