Počet položiek0

Spolu0.00 EUR


Ako nakupovať?

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 
 
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely
 
 
Za účelem splnění požadavků nařízení Evropské unie GDPR, které je účinné ode dne 25.5.2018 a za účelem vytváření vhodné nabídky a zlepšování služeb ze strany správce osobních údajů je třeba udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů subjektem osobních údajů pro obchodní účely. 
Subjekt osobních údajů prohlašuje, že byl poučen o Zásadách ochrany a zpracování osobních údajů správce osobních údajů, které jsou na www.bestofnature.sk.
 
Subjekt osobních údajů tímto správci osobních údajů uděluje souhlas s využitím identifikačních, kontaktních, provozních a jiných údajů, které dobrovolně uvedl a které jsou  generovány při vzájemné kontraktaci, poskytování služeb a při vzájemné komunikaci pro obchodní účely. 
Kategorizace jednotlivých zpracovávaných osobních údajů a zásady jejich ochrany a zpracování jsou detailně popsány v dokumentu Zásady ochrany a zpracování osobních údajů.
Obchodní účely zahrnují zejména činnosti spočívající ve vytváření cílených nabídek a dále v oslovení jménem správce osobních údajů s obchodní nabídkou, a to písemně, telefonicky, internetovou reklamou a elektronickou komunikací prostřednictvím kontaktů, které subjekt osobních údajů správci osobních údajů poskytuje. 
Podmínky použití osobních údajů jsou zakotveny a uvedeny v právních předpisech, v Zásadách ochrany a zpracování osobních údajů správce a v tomto souhlasu.
Poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné a subjekt osobních údajů jej může kdykoliv odvolat písemnou formou. Může tak učinit e-mailem nebo zasláním na adresu firmy s využitím kontaktu na osobu odpovědnou za vedení agendy osobních údajů, který je uveden v Zásadách ochrany a zpracování osobních údajů na www.bestofnature.sk .
 
Souhlas se uděluje na dobu neurčitou s účinností od 25.5.2018, pokud jej subjekt osobních údajů neodvolá. 
Informace o právech subjektu osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů na základě tohoto souhlasu jsou v Zásadáchochrany a zpracování osobních údajů správce.
 
 

Zaregistrujte sa a získajte novú 48 stranovú knižku plnú zaujímavých tipov, rád a nápadov ZDARMA!

REGISTRÁCIA