Počet položek:0

Hodnota:0.00 Kč


Jak nakupovat?

Pro profesionály :: Masérské a kosmetické salony

 

Pro maséry

Chcete svým stálým zákazníkům poskytnout kvalitní a účinnou péči a současně oslovit nové zákazníky s něčím neobvyklým?
 
Produkty Best of Nature Vám přitom mohou pomoci.


YIN-YANG STAROJAPONSKÝ ROSTLINNÝ OLEJ je používán jako příměs do masážních olejů vhodných pro:

- relaxační masáže
- aromatické masáže
- reflexní masáže
- anticelulitidové masáže
- sportovní regenerační (chladivé) masáže
 
YIN-YANG ČÍNSKÝ BYLINNÝ OLEJ je ideální příměsí do masážních olejů, speciálně pro stres odbourávající a uvolňující hřejivé masáže, ale také pro:
 
- relaxační masáže
- aromatické masáže
- sportovní povzbuzující (hřejivé) masáže
- obklady a zábaly
 
Pro navodění uklidňující atmosféry můžete v místnosti zapálit aromalampu a kápnout do ní pár kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného nebo Čínského bylinného oleje.
 
YIN-YANG JIHOKALIFORNSKÉ TEKUTÉ ZLATO je příjemným masážním olejem, lze s ním masírovat celé tělo včetně obličeje, hlavy a vlasů.
Masáž můžete provést buď jen se samotným Yin-Yang Jihokalifornským tekutým zlatem nebo do něj můžete vmíchat jiný aromatický olej vhodný pro masáže.
 
V kombinaci s Yin-Yang Starojaponským rostlinným olejem jej lze použít k relaxační uvolňující masáži a k preventivní masáži proti celulitidě.
S nahřátým YIN-YANG POLŠTÁŘKEM TERAPIE můžete před masáží uvolnit ztuhlé svaly a při odpočinku po masáži jej můžete přiložit na problematická místa.
 
Pokud máte zájem o naše výrobky nebo máte další otázky ohledně velikostí, množství, cen, apod., kontaktujte nás prosím na: info@ischweizer.com
 

Kosmetičky

YIN-YANG JIHOKALIFORNSKÉ TEKUTÉ ZLATO působí na pleť lehce protizánětlivě a tišivě. Zanechává jemnou a hedvábnou pokožku a proto je oblíbeným masážním olejem obličeje, krku a dekoltu.
Můžete jej použít i při popraskaných rtech.
 
Pro navodění klidné atmosféry můžete při ošetření zapálit v místnosti aromalampu a kápnout do ní pár kapek Yin-Yang Starojaponského rostlinného nebo Čínského bylinného oleje.
 
Pokud máte zájem o naše výrobky nebo máte další otázky ohledně velikostí, množství, cen, apod., kontaktujte nás prosím na: info@ischweizer.com
 

Zaregistrujte se a získejte novou 48 stránkovou knížku plnou zajímavých tipů, rad a nápadů ZDARMA!

REGISTRACE