Počet položek:0

Hodnota:0.00 Kč


Jak nakupovat?

Osobní informace

Ochrana osobních dat
Společnost Schweizer International s.r.o. jako provozovatel serveru www.bestofnature.cz je registrovaným správcem osobních údajů a garantuje bezpečnost Vámi poskytnutých dat. Námi spravované osobní údaje jsou zabezpečeny proti zneužití.
 
 
Pokud nakupujete jako fyzická osoba požadujeme při registraci uvést následující údaje: 
Jméno a příjmení
Adresu pro fakturaci a dodání zboží
Telefonické spojení
Elektronickou adresu (e-mail)
 
Pokud nakupujete jako právnická osoba požadujeme při registraci uvést následující údaje: 
Název firmy
Adresu pro fakturaci a dodání zboží
IČO, DIČ
Telefonické spojení
Elektronickou adresu (e-mail)
 
Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Slouží k realizaci, provedení nezbytných účetních operací a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi. Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům. Společnost Schweizer International s.r.o. garantuje, že neprodává, nepronajímá ani jinak neposkytuje Vaše data žádné třetí straně.
 
Svou registrací v internetovém obchodu www.bestofnature.cz souhlasíte se: 
zpracováním Vašich osobních údajů společností Schweizer International s.r.o. k marketingovým účelům.
zasíláním obchodní nabídky na Vaši emailovou adresu (maximální četnost takové nabídky je maximálně 1x/14 dní); odhlášení Vaší emailové adresy je možné přímo v nabídce, nebo ve Vaší registraci.
 
Váš souhlas 
Používáním internetového obchodu www.bestofnature.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech po neurčitou dobu. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.
 
Změna a výmaz Vašich osobních údajů z registrace / rozesílací databáze 
Pokud se rozhodnete odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, stačí, když nám zavoláte na naši infolinku nebo napíšete na email: info@ischweizer.com. Vaše registrace bude změněna popřípadě vymazána. 
Pokud se rozhodnete vymazat Váš email z naší rozesílací databáze, můžete jeho vymazání provést sami a to kliknutím na příslušný odkaz ve spodní části každého informačního emailu nebo nám napište email na: info@ischweizer.com s žádostí o vyřazení. O vymazání Vašeho kontaktu budete informováni emailem.
 

Zaregistrujte se a získejte novou 48 stránkovou knížku plnou zajímavých tipů, rad a nápadů ZDARMA!

REGISTRACE